NATO Haçlı İttifakıdır

Haber:

“Norveç’te 8-17 Kasım 2017’de NATO Müşterek Harp Merkezinde düzenlenmekte olan ‘Trident Javelin 2017’ isimli masa üstü tatbikatında… Mustafa Kemal Atatürk’ün heykelinin fotoğrafının… Cumhurbaşkanımızın (Recep Tayyip Erdoğan) ismi kullanılarak oluşturulan sahte bir adres üzerinden ülkemizin hasım ülkelerle işbirliği yaptığı yönünde bir izlenim yaratılmaya çalışılması esef verici, gayri ahlaki ve kabul edilmez bir durumdur.” (Dışişleri Bakanlığı)

Bu olaydan hemen sonra Türkiye, tatbikatta bulunan askerlerini geri çağırdı ve diplomatik yollar ile bu olay kınandı. NATO bu konuda özür diledi…

Yorum:

Türkiye, ABD ve başka kâfir Avrupa devletlerin kurduğu bu haçlı ittifakının içine alınan halkı Müslüman olan tek ülkedir. Türkiye, 1949 yılında kurulan NATO’ya Adnan Menderes’in BM çağrısı ile Kore Savaşı’na gönderdiği 741 askerin kaybedilmesi, 2 binden fazla askerin yaralandığı savaş sonrası 1952 yılında kabul edildi. NATO, Afganistan, Pakistan, Bosna Hersek, Orta Doğu, Afrika ve en son Libya’nın vurulmasında aktif olarak binlerce Müslüman’ı katletti, yüz binlerce Müslüman’ı yaraladı… Türkiye Kore savaşının dışında Afganistan’da Uluslararası Destek Gücüne, Bosna Hersek’teki barış gücü ve diğer bölgelerdeki harekâtlara askeri olarak destek oldu. Son olarak ise NATO’nun Akdeniz üzerinden Libya’ya düzenlediği hava saldırılarının merkezini İzmir’e taşınmasına onay vererek destek oldu.

NATO‘nun kanlı tarihi bu şer ittifakın haçlı ittifakı olduğunu gösteren en büyük delildir. O halde bu yaşananlardan sonra Türkiye askerlerini çektiği gibi NATO‘ya hizmet eden diğer beldelerden de askerlerini neden çekmiyor? İncirlik, Afyon, İzmir başta olmak üzere 28 tane bilinen ve bundan daha fazla bilinmeyen askeri alanlar bu şer ittifakın fitne merkezleri olarak kalacak mı? Bu işgal güçlerinin üsleri, limanları neden kapatılmıyor?

NATO’nun hedefi İslam’ın yok edilmesidir. Bu hedeflerini İngiltere başbakanı Thatcher, 1990 NATO zirvesinde şu sözleri ile ortaya koymuştu: “Sovyetler Birliği yıkılmıştır, karşımızda düşman kalmamıştır. Ama düşmansız bir ideoloji yaşayamaz. Yeni bir düşman bulmamız lazım. Düşman aramaya ise gerek yok; yeni düşmanımız İslam’dır.” Yine daha 2015 yılının aralık ayında NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg’in; “…Bu savaşı Müslümanlar için yürütemeyeceğiz” diyerek bu ittifakın din merkezli olduğunu, İslam beldelerini kullansalar da asla Müslümanlar için olumlu bir adım atmayacaklarını bir kez daha açıklamış oldu.

O halde; Ey Yöneticiler, hedef tahtasına şahsınız ve önder kabul ettikleriniz konulduğunda verdiğiniz tepkiyi neden İslam hedef tahtasına konulduğunda göstermediniz? Sizin şahsınız veya lider kabul ettikleriniz sizin için İslam’dan daha mı kıymetli? NATO’nun 60 küsur yıldır yaptığı zulümleri, katlettiği binlerce insanı, yıktığı şehirleri birlikte hareket ettiğiniz halde göremediniz mi? Gördüyseniz neden onlarla birlikte hareket ettiniz? Hala bu şer ittifak içinde kalmaya devam edecek misiniz? Müslümanların kanları ile fethedilmiş bu topraklardaki şer ittifaka açtığınız üsleri daha ne zamana kadar açık tutacaksınız? Fahiş oranlarla ihtiyaç sahibi toplumdan aldığınız vergileri NATO giderleri olarak harcamaya devam edecek misiniz? Unutmayın ki Rabbimiz zalimlere meyletmeyin yoksa size ateş dokunur diyerek uyarmaktadır! Hala akıl etmeyecek misiniz? Gelin tövbe edin; NATO, BM gibi tüm şer ittifaklardan ayrılın ve Allah’ın istediği Raşidi Hilafet etrafında ümmeti birleştirmek için çalışın…

Hizb ut-Tahrir Merkezi Medya Ofisi Adına

Musa BAYOĞLU

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s